Daiktai
Daiktai

Pagalba

1 žingsnis - registracija

Jeigu norite parduoti savo prekes platformoje, registracija yra privaloma.

Pirkti platformoje galima registruotiems nariams arba be registracijos. Neregistruotas narys negali parašyti laiško pardavėjui. Susisiekti su pardavėju jis gali tik telefonu arba sms žinute, tačiau tik su tais pardavėjais, kurie yra pateikę savo telefono numerį. Užsiregistravusiems nariams dalyvauti platformos veikloje yra patogiau: galima žymėtis patikusius daiktus, sekti patinkančių pardavėjų asortimento papildymus ir gauti informaciją apie nuolaidas. Ir dar vienas privalumas – atsiliepimus pardavėjui po įvykusio sandorio gali palikti tik registruoti pirkėjai!

Registruotis galima dviem būdais: naudojant jūsų turimą Facebook paskyrą (registruojantis pasirinkti “Tęsti su Facebook” mygtuką) arba rankiniu būdu užpildant registracijos formą. Tas pats būdas, kurį pasirinkote registracijai, turės būti naudojamas ir kaskart prisijungiant prie platformos.

Registruojantis bet kokiu būdu platformoje, būtinas elementas yra vartotojo vardas – tai yra jūsų sugalvotas vardas (savęs pavadinimas), kuriuo kiekvienas svetainėje registruotas narys yra identifikuojamas.

Pardavėjams rekomenduojame rinktis vartotojo vardą, kurį norite populiarinti ar kuriuo pirkėjai jus jau atpažįsta. Tai gali būti jūsų prekės ženklas ar jau turimos parduotuvės pavadinimas. Vienodas parduotuvių pavadinimas įvairiose prekybos vietose – sėkmingas rinkodaros žingsnis.

Galiojantys apribojimai, renkantis vartotojo vardą: tai turi būti vienas žodis, jį turi sudaryti lotyniškos raidės ir /ar skaičiai (t.y. be lietuviškų raidžių). Jei jūsų prekinis ženklas yra sudarytas iš kelių žodžių, galite juos išryškinti derindami didžiąsias ir mažąsias raides, pvz. TrysBroliai.

Dažnai nariai pasirenka registracijų per FB būdą ir, tokiu būdu registruojantis, pasitaiko atvejų, kai registracija nėra užbaigiama, t.y. nėra įvedamas vartotojo vardas, kurį reikia patiems sugalvoti ir įrašyti. Esant tokiems atvejams, kai registracija yra nebaigta, sistema automatiškai paskiria vartotojo vardą, kuris yra toks, kaip nario elektroninio pašto adreso pirmoji dalis (iki @). Apie tai narys yra informuojamas el. laišku.

DĖMESIO! Jeigu, susipažinę su šia informacija norėtumėte savo vartotojo vardą pasikeisti, parašykite mums [email protected] ir mes tą pakeitimą atliksime. Patiems to padaryti nepavyks!

Nuoširdžiai Jūsų
MESVAIKAMS.LT komanda

Susisiek su mumis

Norėdami su mumis susisiekti, užpildyti žemiau esančią formą:

Naujienlaiškis

Safari 5.x and below is not supported.

Please see "How to install Safari 6" (minimum requirements, Mac OS X Lion v10.7.5). You may also try Chrome or Firefox.